Analiza wyników ankiety "Wrażenie"

Co myślisz o tym Panu: (min. 2)
Ted Bundy - oszalałego potwora, ogłuszał swoje ofiary łomem, gwałcił i dusił, nierzadko jeszcze raz kopulując z ich zwłokami już po śmierci. Przed śmiercią przyznał się do 30 mordów, ale niektórzy przypisują mu nawet setkę zbrodni. Skończył na krześle elektrycznym na początku 1989 r. Nigdy nie wyraził skruchy.
A ten? Za kogo go uważasz? 
Adolfo Maria Pérez Esquivel - architekt i rzeźbiarz, obrońca praw człowieka, laureat pokojowe nagrody Nobla.
A co powiesz o tym Panu? 
Adam Jacek Maciejewski - wybitny polski chirurg. W maju 2013 duży zespół lekarzy w tym chirurgów z Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gliwicach pod przewodnictwem Adama Maciejewskiego dokonał pierwszej w Polsce, trwającej 27 godzin, operacji przeszczepienia twarzy dla Grzegorza Galasińskiego z Niemila[8], pobranej od zmarłego dawcy, Sławomira Banacha. Była to jednocześnie pierwsza na świecie operacja przeszczepu twarzy ratująca życie pacjenta. 
Co byś pwoiedział/pwoiedziała o tej pani? 
Beverly Allit - pielęgniarka. Wstrzykiwała dzieciom chlorek potasu lub insulinę, aby spowodować zatrzymanie akcji serca. W opinii psychiatrów, którzy ją badali cierpiała ona na Zespół Munchhausena, który sprawiał, że musiała  ranić i zabijać dzieci, aby zwrócić na siebie uwagę personelu.
Czy jesteś zaskoczony wynikami? 
Czy zdaża Ci się oceniać ludzi po wygladzie? 
Czy zdarzyło Ci się ocenić kogoś po wyglądzie, a gdy tą osobę bliżej poznasz, okazuje się być kimś innym? 
Płeć
Czy wiesz o tym, że Rowland Atkinson jest magistrem nauk ścisłych? 
Wiek