Newsroom

Top Ankiety – plebiscyt na najlepsze ankiety z pulą nagród 1000 CashPoints
08/07/2014

Czy interesują Was badania społecznościowe?

Chcecie odkrywać, pytać, poszukiwać…?

Dajemy Wam tę możliwość!

Ogłaszamy comiesięczny plebiscyt na najlepszą autorską ankietę - „Top Ankietę”. w serwisach grupy SW (swpanel.pl i studentswatch.pl)

Nagroda główna co miesiąc to minimum 500 CashPoints, czyli 250 złotych.

Zadanie polega na stworzeniu w kreatorze Ankieteo (3S) ankiety na dowolnie wybrany temat. Nie ma minimalnej i maksymalnej liczby pytań ani określonego ich typu – wszystko zależy od Uczestników. Tematem ankiety nie mogą być: serwisy podobne do serwisu Organizatora, o treściach wulgarnych, nawołujących do przemocy i nienawiści oraz innych, niezgodnych z prawem. Ponadto, daną ankietę można zgłosić do Plebiscytu tylko raz – kopiowanie ankiety i zgłaszanie jej do Plebiscytu po raz drugi i kolejny jest niedozwolone i będzie skutkowało usunięciem takiego badania. Każda ankieta musi mieć ustaloną grupę docelową „Wszyscy mogą brać udział w badaniu + umieszczenie w bazie ankiet”. Ankiety niespełniające tego wymogu nie będą brane pod uwagę w Plebiscycie. Plebiscyt jest cykliczny i trwa przez cały miesiąc – ankiety będą podlegały ocenie; minimalna liczba ocen danej ankiety jest uzależniona od pakietu jej twórcy (odpowiednio dla Free – 10 ocen, Basic – 50, Premium – 100). Minimalna liczba wypełnień ankiety jest również uzależniona od pakietu i wynosi odpowiednio: Free - 150, Basic i Premium – 500. Zwycięzców wyłonią sami Uczestnicy - każdą umieszczoną w Panelu ankietę można oceniać w skali od 1 do 10. Administracja Serwisu dba tylko poprawność techniczną ankiet. Do konkursu mogą przystąpić osoby zarejestrowane w panelu StudentsWatch.pl. W każdym miesiącu nagrody otrzymuje najlepsza dziesiątka.

Do zabawy możecie zapraszać swoich znajomych – im więcej pozytywnych ocen zdobędzie Wasza ankieta, tym wyższe są szansę na wygraną!

Aktualny ranking plebiscytu znajdziesz tutaj: Top Ankieta - ranking

Regulamin plebiscytu znajdziesz: TUTAJ

Wstecz