Newsroom

Nowy Rok – nowe możliwości zbierania punktów!
10/01/2014

Nadchodzą kolejne zmiany i ulepszenia dla wszystkich użytkowników portalu. Od teraz będzie jeszcze więcej możliwość zbierania punktów, dzięki czemu zwiększycie swoje zyski i szansę na nagrodę. 

Po pierwsze, od dziś za każde polecenie panelu, użytkownik otrzyma 2 SocialPoints, niezależnie od wieku zaproszonej osoby. Oczywiście nadal obowiązuje przyznawanie 2 StudentsPoints za polecenie serwisu osobie powyżej 40 roku życia. Tak oto niebawem powstanie nowy ranking uwzględniający najaktywniejszych uczestników polecających panel w danym miesiącu oraz ranking wszechczasów.

 

Kolejną nowością jest możliwość polecania Waszych ankiet, dzięki czemu zostaną wypełnione przez jeszcze większa liczbę respondentów. Wystarczy, że nadacie ankiecie odpowiedni status i po chwili może zostać polecona przez rzeszę użytkowników. Za każde wypełnienie polecanej przez Was ankiety otrzymacie 1 SocialPoint. Polecane ankiety będą też widoczne w nowej zakładce.

 

To jeszcze nie wszystko! Na portalu pojawiła się nowa zakładka z kuponami, które gwarantują wam zniżki w różnych sklepach. Śledźcie więc uważnie ankiety, bo kupowany będą nagrodą za ich wypełnienie.

 

Mamy też dla Was bonus punktowy -  1 SocialPoint za zgromadzenie pełnego pakietu ankiet. 

 

Zapraszamy do czynnego udziału w badaniach!

Zespół StudentsWatch i SW Panel

Wstecz