Analiza wyników ankiety "Tradycje Wielkanocne"

WIOSENNE PORZĄDKI Choć nie jest to chrześcijańska tradycja wielkanocna, to jednak wiosenne porządki zakorzeniły się mocno w polskiej kulturze. Każdego roku w naszych domach odbywa się więc wielkie sprzątanie. Z początkiem wiosny, gdy tylko minie śnieg i nastaną pierwsze słoneczne dni, cała rodzina dzieli się obowiązkami i przygotowuje dom przed Wielkanocą. Sprzątanie przypomina o zbliżającym się święcie oraz symbolicznie zakańcza chłodne, zimowe dni. CZY W TWOIM DOMU SĄ GENERALNE PORZĄDKI PRZED WIELKANOCĄ?
MALOWANIE JAJ Tuż przed świętami przychodzi czas na kreatywny i jeden z przyjemniejszych zwyczajów wielkanocnych: malowanie pisanek. Jajka od dawna są symbolem rodzącego się życia, co bezpośrednio odnosi się do zmartwychwstania Jezusa Chrystusa. CZY MALUJESZ JAJKA NA WIELKANOC?
LANY PONIEDZIAŁEK W Wielki Poniedziałek (drugi dzień świąt) przypada oczekiwany, zwłaszcza przez najmłodszych, lany poniedziałek, inaczej zwany śmigusem-dyngusem. CZY W WIELKI PONIEDZIAŁEK OBLEWASZ SIĘ WODĄ?
ŚWIĘCENIE POKARMÓW Zwyczaj święcenia pokarmów w Wielką Sobotę uchował się, aż po dziś dzień. W Kościele święcimy tylko symboliczne pokarmy, które mieszczą się w niewielkim, zazwyczaj wiklinowym koszyku. Nie może jednak zabraknąć: jajek, chleba, wędlin, soli, baranka, chrzanu oraz kawałek domowego ciasta. CZY ŚWIĘCISZ SWOJE POKARMY?
CZY LUBISZ JEŚĆ ŚWIĘCONKĘ?
TWOJA PŁEĆ 
W JAKIM PRZEDZIALE WIEKOWYM JESTEŚ?