Analiza wyników ankiety "Spożywanie frytek oraz fakty i mity dotyczące ziemniaków."

Jak często jesz frytki? 
Jakie frytki lubisz jeść najbardziej?
Jakie frytki odpowiadają Ci najbardziej?
Czy sposób przyrządzania frytek ma dla Ciebie znaczenie?
Jaki sposób przyrządzania frytek odpowiada Ci najbardziej?
 Z czym najbardziej lubisz jeść frytki?
Co uważasz za największą zalete frytek?
Gdzie najczęściej kupujesz mrożone frytki?
Jakiej firmy mrożone frytki kupujesz najczęściej?
Oceń w skali od 1 do 5 w jakim stopniu poszczególne elementy wpływaja na Twój wybór mrożonych frytek.
Jaką wielkość opakowania mrożonych frytek wybierasz najczęściej? 
 Czy jadłeś/aś zdrowszą wersje frytek np. z dyni?
Z czego były przyrządzone te frytki? 
Jak oceniasz smak zdrowych frytek?  
Ziemniaki obniżają ciśnienie...
FAKT Całkiem niedawno naukowcy przypadkiem natrafili na substancję o nazwie kukoamina w ziemniakach. Do tej pory myślano, że ten obniżający ciśnienie tętnicze związek chemiczny jest obecny tylko w kolcowoju chińskim, wykorzystywanym często w tradycyjnej chińskiej medycynie. Okazało się jednak, że i nasze pospolite ziemniaki zawierają tę substancję, co było sporą niespodzianką dla badaczy. Jeszcze tylko nie wiadomo, jaka ilość ziemniaków będzie wystarczająca, by przynieść efekty. Wiedziałeś/aś o tym wcześniej?
Ziemniaki są tuczące...
MIT Ziemniaki w dużej części składają się z wody. Ponadto, zawierają węglowodany złożone, w które, w odróżnieniu od węglowodanów prostych (zawartych w cukrze, owocach, słodyczach), pozwalają czuć sytość na dłużej. Skórka zawiera sporo błonnika, który reguluje działanie układu pokarmowego i zmniejsza wchłanianie tłuszczów, dlatego warto przyrządzać je w całości. Młode ziemniaki zawierają mniej kalorii niż te dostępne przez cały rok Ciekawe informacje?
Ziemniaki korzystnie wpływają na układ nerwowy i krwionośny...
FAKT Witaminy z grupy B chronią ściany żył i tętnic, biorą udział w przesyłaniu impulsów nerwowych i są niezbędne do produkcji serotoniny, tzw. „hormonu szczęścia” i melatoniny, odpowiedzialnej za zdrowy sen. Tak jak wszystkie rośliny, zawierają także substancje antyoksydacyjne – karotenoidy i flawonoidy. Mogą więc być bronią w walce z działaniem wolnych rodników, niszczących komórki. Podobała Ci się ta ankieta?
Ziemniaki są niezdrowe...
MIT W ziemniakach, oprócz dużej ilości wody, są także witaminy i składniki odżywcze. Są dobrym źródłem witaminy C: w średnim ziemniaku, ok. 150-gramowym, jest 27 mg tej witaminy, połowa dziennego zapotrzebowania. Dawniej były jedzone przez marynarzy, by zapobiegać szkorbutowi. Oceń w skali od 1 do 5 w jakim stopniu podobała Ci sie ta ankieta.
Jak często korzystasz z internetu?
Jakie masz wykształcenie?
Jaka jest Twoja sytuacja zawodowa?  
Wybierz płeć:
Ile masz lat?
W jakim województwie mieszkasz?