Analiza wyników ankiety "Zimowe atrakcje w kraju i za granicą"

Wielka Krokiew to jeden z architektonicznych symboli Zakopanego. Jej twórcą jest Karol Stryjeński, który w 1922 roku wygrał konkurs na plan zagospodarowania przestrzennego miasta. Przewidywał m.in. stworzenie dzielnicy sportowej ze skocznią narciarską w roli głównej. Czy byłeś/aś na zawodach na Wielkiej Krokwi?
Termy Uniejów zimą. Chyba nie ma osoby, która nie chciałaby, szczególnie w zimowe i mroźne dni, delektować się ciepłem i wspaniałymi wrażeniami, związanymi z wypoczynkiem nad wodą.Czy pływałeś/aś w ciepłej wodzie w zimowej scenerii?
Skrzące się w słońcu tafle zamarzniętych jezior mazurskich tworzą nastrojową aurę, która doskonale sprzyja romantycznym wypadom. Wbrew pozorom zimą życie na Warmii i Mazurach nie zanika, tyle że zamiast jachtów z żaglem pojawiają się bojery, czyli żaglówki, które poruszają się po lodzie. Ścigałaś/eś się na takim sprzęcie?
Góry Izerskie Położona u stóp Gór Izerskich Szklarska Poręba jest jednym z najpiękniejszych zimowych kurortów w Polsce. Na Polanie Jakuszyckiej, gdzie mieści się najnowocześniejsze centrum narciarstwa biegowego w Polsce, regularnie trenowała Justyna Kowalczyk. Czy biegałaś/eś kiedyś na nartach?
Morze Bałtyckie zimą. Najwyższe stężenie jodu nad morzem występuje późną jesienią i zimą. Jod jest niezbędnym mikroelementem potrzebnym do prawidłowego funkcjonowania tarczycy i układu odpornościowego. Spacerowałaś/eś kiedyś po plaży w śniegu?
Wodospad Niagara częściowo pokryty lodem. Rekordowe mrozy w Stanach Zjednoczonych sprawiły, że wodospad Niagara zaczął zamarzać. Pokryte lodem kaskady rzeki, zawieszone na wysokości 50 metrów, przyciągają rzesze turystów i fotografów . Widziałeś/aś z bliska Wodospad Niagara?
Zorza polarna to niezwykłe zjawisko. Każdy chciałby ją zobaczyć choć raz w życiu. Tylko, gdzie występuje zorza polarna? I kiedy najlepiej jechać, by mieć szansę ją zobaczyć? Czy najlepszym kierunkiem na zorzę polarną będzie Norwegia?
Wyścig psich zaprzęgów. Czy brałeś/aś w nich udział?
Czy nocowałaś/eś kiedyś w lodowym hotelu?
Czy lubisz uprawiać sporty zimowe?