Analiza wyników ankiety "Golf"

Jedni go noszą, inni nim jeżdżą, a jeszcze inni w niego grają. Są tacy, co robią wszystkie z wymienionych czynności.     Czy nosisz swetry typu golf?    
Dla niektórych to pierwszy samochód - wspominany później z sentymentem - Volkswagen Golf. Czy byłeś/aś właścicielem/właścicielką tego samochodu (a może jesteś obecnie)?    
"Golf jest grą, której celem jest uderzyć bardzo małą piłkę w jeszcze mniejszy dołek narzędziem wyjątkowo źle skonstruowanym do tego celu" - sir W. Churchil.   Czy grasz w golfa?    
Czy znasz zasady gry w golfa?
W Polsce panuje przeświadczenie, że golf jest grą dla bogaczy. Zgadzasz się z tym?    
Czy golf to sport dla nudziarzy?
Czy, Twoim zdaniem, golf jest sportem trudnym?    
Niektórzy twierdzą, że pojedynek golfowy jest mniej więcej tak samo ekscytujący, jak widok suszącego się prania.  Czy oglądasz rozgrywki golfowe w telewizji?    
Co zrobiłby statystyczny Amerykanin po wylądowaniu na Księżycu? Cholera wie, ale jeden niestatystyczny amerykański astronauta zagrał w golfa. Alan Shepard, członek legendarnej misji Apollo 14, zostawił na naturalnym ziemskim satelicie ślad w prawdziwie amerykańskim stylu. Jako pierwszy — i jedyny jak do tej pory — człowiek na świecie posłał 2 piłeczki golfowe na Księżycu, kijem „szóstką”, na odległość 200 i 400 metrów.