Analiza wyników ankiety "Czy Polacy zagrają w finale mistrzostw świata w piłce ręcznej mężczyzn w Katarze?"

Reprezentacja Polski w piłce ręcznej mężczyzn po dramatycznym meczu pokonali faworyzowanych Chorwatów 24:22 i są już w półfinale mistrzostw świata w Katarze. Czy Pani/Pan spodziewała/spodziewał się zwycięstwa Polaków nad Chorwatami (na zwycięstwo z Chorwatami w oficjalnym meczu rangi mistrzowskiej biało-czerwoni czekali od 2008 roku)? 
Fakt jest faktem - reprezentacja Polski w piłce ręcznej mężczyzn jest w półfinale mistrzostw świata w Katarze. Czy Pani/Pan uznaje już ten awans za sukces naszej reprezentacji?
Czy Pani/Pan wierzy, że podopieczni Michaela Bieglera zwyciężą w meczu półfinałowym i zagrają w finale mistrzostw świata w piłce ręcznej mężczyzn w Katarze?
Pani/Pana miejsce zamieszkania:
Pani/Pana wykształcenie:
Pani/Pana wiek:
Status Pani/Pana zatrudnienia:
Płeć respondenta:
Jak często korzysta Pani/Pan z Internetu?

Nasza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką cookies . Korzystanie z tych plików jest niezbędne w celu poprawnego działania naszej strony, dlatego aby móc korzystać z naszego serwisu prosimy Cię o ich akceptacje. Więcej informacji na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności

Akceptuję