Analiza wyników ankiety "Postrzeganie donosów..."

Donosy znane są już od bardzo dawna i tylko w zależności od epoki przybierają one nieco inną formułę... Ludzie donosy piszą, często zawierajace fakty prawdziwe, a często zmyślone... Jaki genaeralnie jest Pani/Pana stosunek do donosów?
Ostatnio modne stały się tzw. donosy obywatelskie, np. donos z nagraniem video na pirata drogowego, itp. ... Czy takie donosy Pani/Pan uznaje za słuszne i wskazane?
Donosy bardzo sobie cenią Urzędy Skarbowe... Niektóre donosy (najczęściej anaonimowe) są pisane na zaszdzie "donosem w sąsiada", czy też "donosem w konkurencję" - po to aby tylko komuś "umilić" życie podając nieprawdę... Czy Pani/Pana zdaniem autorzy takich donosów powinni zostać w miarę mozliwości być ustalani i karani za oczernianie kogoś oraz za angażowanie często przez długie tygodnie określonych służb?
Pani/Pana miejsce zamieszkania:
Pani/Pana wykształcenie:
Pani/Pana wiek:
Status Pani/Pana zatrudnienia:
Płeć respondenta:
Jak często korzysta Pani/Pan z Internetu?
Jeżeli ktoś ma odwagę się podpisać pod określonym donosem i podaje prawdziwe informacje to organy kontrolne winny zapewnić takiemu donoszącemu pełną dyskrecję. Jednak czy w ogóle organy kontrolne powinny się zajmować donosami anonimowymi? Jakie jest w tym zakresie Pani/Pana zdanie?

Nasza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką cookies . Korzystanie z tych plików jest niezbędne w celu poprawnego działania naszej strony, dlatego aby móc korzystać z naszego serwisu prosimy Cię o ich akceptacje. Więcej informacji na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności

Akceptuję