Analiza wyników ankiety "Mocne i slabe strony Unii Europejskiej...?"

Cały czas trwają dyskusje i spory na temat tzw. mocnych i słabych stron Unii Europejskiej... Co Pani/Pan zaliczyłaby/zaliczyłby do tzw. mocnych stron UE?
Gen. Stanisław Koziej w radiu RMF FM powiedział m. in.: "że może nastąpić inwazja Rosji na Polskę. Jednak zdecydowanie się przez Rosję na taki krok musiałoby oznaczać, że jest ona w narożniku i nie ma innego wyjścia"... Czy Pani/Pana zdaniem system sankcji nakładanych przez UE i USA oraz spadające ceny ropy spowodują szybko, że Rosja znajdzie się właśnie w takim "narozniku" i zagrożenie Polski stanie się realne?
W Polsce w różnych kręgach społecznych również trwają ciągle dyskusje i spory na temat członkowstwa Polski w UE... Są tacy którzy widzą w członkostwie Polski w UE same plusy, same korzyści, ale są i tacy, którzy widzą same minusy, wielkie zagrożenia i w ostatecznym rozrachunku istotne straty... Czy w Pani/Pana ocenie członkostwo Polski w UE przynosło naszemu krajowi i Polakom więcej korzyści czy też więcej zagrożeń i strat ?
Pani/Pana miejsce zamieszkania:
Pani/Pana wykształcenie:
Pani/Pana wiek:
Status Pani/Pana zatrudnienia:
Płeć respondenta:
Jak często korzysta Pani/Pan z Internetu?

Nasza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką cookies . Korzystanie z tych plików jest niezbędne w celu poprawnego działania naszej strony, dlatego aby móc korzystać z naszego serwisu prosimy Cię o ich akceptacje. Więcej informacji na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności

Akceptuję