Analiza wyników ankiety "Promocje"

Słowo "promocja" już od dawna gości w naszym języku, a rozpowszechniło się zwłaszcza w odniesieniu do sprzedaży różnego rodzaju artykułów. W zasadzie trudno dziś znaleźć sklep, miejsce zajmujące się sprzedażą towarów i usług, w którym nie natkniemy się na aktualnie obowiązujące promocje.     Jakie rodzaje promocji uznajesz za najbardziej atrakcyjne?   (zaznacz proszę maksymalnie 3 odpowiedzi)
Jakie artykuły kupujesz najczęściej w promocji?   (zaznacz proszę maksymalnie 3 odpowiedzi)
Kiedy widzisz jakąś atrakcyjną promocję na dany produkt, ale go na razie nie potrzebujesz, to mimo wszystko go kupisz?
A jeśli skończył Ci się dany produkt, którego stale używasz, to kupujesz go w normalnej cenie, czy czekasz z jego zakupem na promocję?
Skąd najczęściej czerpiesz wiedzę na temat aktualnie obowiązujących promocji w danych sklepach?   (zaznacz proszę maksymalnie 3 odpowiedzi)

Nasza strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityką cookies . Korzystanie z tych plików jest niezbędne w celu poprawnego działania naszej strony, dlatego aby móc korzystać z naszego serwisu prosimy Cię o ich akceptacje. Więcej informacji na temat przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności

Akceptuję