Analiza wyników ankiety "Owoce- samo zdrowie."

Czy lubisz jeść owoce?
Jak często jesz owoce?
Dlaczego spożywasz owoce?
Które z niżej wymienionych owoców lubisz najbardziej jeść?
Owoce częściej jem: 
Podczas której pory roku spożywasz najwięcej owoców?
W jakiej postaci najczęściej spożywasz owoce? 
Co zdarza Ci się przyrządzać z owoców?
Gdzie najczęściej kupujesz owoce?
Oceń w jakim stopniu poszczególne elementy wpływają na wybór przez Ciebie owoców.
Czy zawsze przed spożyciem myjesz owoce?
Czy lubisz jeść suszone owoce?
Czy sam suszysz owoce? 
Czy lubisz jeść owoce z puszki?
Które z zalet spożywania owoców są Ci znane?
Czy wiesz, że.. Zawarty w owocach błonnik jest korzystny dla organizmu... Zapobiega zaparciom, pobudzając perystaltykę jelit, a do tego daje uczucie sytości i chroni przed otyłością. Ponadto przyczynia się do utrzymania stabilnego poziomu cukru we krwi, pomaga eliminować z organizmu toksyny i metale ciężkie, obniża poziom cholesterolu i ryzyko miażdżycy.
Czy wiesz, że.. suszone owoce zawierają tyle samo minerałów co owoce surowe, oprócz witaminy C, która występuje tylko i wyłącznie w świeżych produktach..
Czy wiesz, że.. owoce należy jeść ze skórką, ponieważ najwięcej dobroczynnych składników znajduje się zwykle w tym, co odrzucamy – skórce i pestkach. Dlatego niektórych owoców nie powinniśmy obierać. Tak jest właśnie ze wspomnianym jabłkiem. Może być ono cennym źródłem witaminy C, pod warunkiem, że nie pozbawimy go skórki. 
Czy wiesz, że.. owoce trzeba myć przed spożyciem, ponieważ są pryskane różnymi specyfikami, które chronią je przed zgniciem w trudnych warunkach podczas transportu. Dlatego myjmy owoce przed zjedzeniem, nawet, jeżeli mamy zamiar obrać je jeszcze ze skórki...
Czy wiesz, że.. mrożone owoce są bardziej wartościowe niż te świeże... Świeże owoce są najbardziej odżywcze w momencie zerwania. Produkty, które zwykle znajduje się na półkach w dziale owoców, często mają za sobą długą podróż, trwającą czasami całe dni, a nawet tygodnie. I to w tej podróży owoce nie tylko tracą świeżość, ale i - za sprawą niektórych enzymów - swoje składniki odżywcze. A mrożonki? Producenci mrożonek swoje produkty zamrażają szybko po zerwaniu, dzięki czemu te zachowują większość witamin i innych składników...
Jak często korzystasz z internetu?
Jakie masz wykształcenie?
Jaka jest Twoja sytuacja zawodowa?  
Wybierz płeć:
Ile masz lat?
W jakim województwie mieszkasz?