Analiza wyników ankiety "Owoce mało znane"

Jak nazywa się owoc ze zdjęcia?
Marakuja jest dobrym źródłem witaminy A, C, a także potasu, fosforu i magnezu. Owoc rozkraja się na pół i można wyjeść środek łyżeczką lub zrobić z niej sok. Ma dość kwaśny smak, ale jest cudownie orzeźwiający podczas upałów. Czy jadłaś/eś marakuje?
Jak nazywa się owoc ze zdjęcia?
Babaco obiera się ze skóry i pozbywa się miąższu z samego środka. A potem rozkoszuje jego orzeźwiającym smakiem! Babaco jest lekko kwaśnawe, bardzo soczyste i w smaku przypomina lekko melona w połączeniu z truskawką. Czy jadlaś/eś kiedyś Babaco?
Jak nazywa się owoc ze zdjęcia?
Czerwona odmiana pitaji (smoczego owocu) jest bogatym źródłem witaminy C i przeciwutleniaczy. Podobno dobrze wpływa na skórę, zęby i kości, czyli kolejny sposób na odmłodzenie się 😉. Czy jadłaś/eś smoczy owoc?
Jak nazywa się owoc ze zdjęcia?
Psianka melonowa w smaku przypomina trochę melon, jest bardzo soczysty. Idealnie nadaje się do zmiksowania na sok, ale można go również jeść na świeżo (jak jabłko) lub zrobić z nich dżem, czy dodać do sałatki owocowej. Czy jadłaś/eś psiankę melonową?
Jak nazywa się owoc ze zdjęcia?
Obchodząc się z figą indyjską, należy uważać na jego skórkę, która ma, jak na kaktus przystało, kolce. Figę indyjską przekraja się na pół, środek można zjeść na surowo – jest bardzo słodki. Z owoców robi się również soki i przetwory, jak dżemy czy galaretki. Jadłaś/eś ten owoc?
Płeć
Wykształcenie