Analiza wyników ankiety "Hazard w Polsce"

Płeć respondenta:
Wiek respondenta:
Miejsce zamieszkania (wg liczby mieszkańców):
Wykształcenie:
Przedział Pani/Pana dochodów netto średnio w ciągu miesiąca w zł:
Czy uczestniczy Pani/Pan w grach hazardowych?
Dlaczego (w jakim celu) Pani/Pan uczestniczy w grach hazardowych (jeżeli Pani/Pan nie gra w gry hazardowe, to proszę podać Pani/Pana ocenę dlaczego ludzie grają w gry hazardowe)?
Jak często uczestniczy Pani/Pan w grach hazardowych?
Czy uczestnicząc czynnie w różnego rodzaju grach hazardowych (w tym w zakładach) generalnie w oststecznym rozrachunku wygrywa / przegrywa Pani/Pan?
Czy często myśli Pani/Pan o grach hazardowych (w różnych porach dnia i nocy, w różnych sytuacjach, w pracy, w domu, w podróży)?
Czy odczuwając potrzebę uczestniczenia w grach hazardowych jest lub byłaby/byłby Pani/Pan w stanie pozyczać pieniądze od innych, zaciągać kredyty na ten cel?
Czy w przypadku dłuższych przerw w uczestnictwie w grach hazardowych odczuwa Pani/Pan jakąś zmianę w swoim stanie psychicznym?
Czy w Pani/Pana własnej ocenie jest Pani/Pan uzależniony od gier hazardowych?
Wielu znawców tej problematyki twierdzi, że problem uzależnienia ludzi w Polsce od różnych gier hazardowych jest wcale niemały... Gdyby dzisiaj miał(a) Pan(i) dokonać oceny tego zjawiska w Polsce w skali od 1 do 10, to jaką notę by Pan(i) wybrał(a) ? (1 - bardzo mała skala zjawiska, 10 - bardzo duża skala zjawiska)
Czy w Pani/Pana ocenie w Polsce są odpowiednio przygotowani specjaliści od leczenia uzależnień od gier hazardowych?
Czy w Pana(i) ocenie problem uzależnienia od różnego rodzaju gier hazardowych jest postrzegany przez państwo z należytą powagą?